A101 8 aralık aktüel ürün kataloglarında yeni kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler var. İlk ürün olarak bu hafta Hı-level 48" uydu alıcılı LED TV ürünü sizlerle ve ürün sadece 1.199 TL. Duvara asma aparatı hediyesine sahip üründe Vestel güvencesinin olması da oldukça iyi. HD uydu alıcısına sahip ürün FULL HD ekrana sahip ve 2 yıl da garantili. Taksit seçeneği de olan ürün de vade farkına katlandığınız taktirde 6 taksite imkanınız da var. Bir başka ürün ise Samsung Galaxy A500 cep telefonu ve fiyatı ise yalnızca 999 TL. Bu ürünü bilmeyen hemen hemen yoktur, çevremizde mutlaka en az bir kişi kullanıyordur. 2 GB RAM'e sahip ürün 13 MP arka ve 5 MP ön kameraya sahip. İhtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek düzeyde olan bu ürün kaçmaz. Sandisk 16 GB micro SD class 10 hafıza kartı ise 14,95 tl fiyatı ile A101 8 aralık kataloglarında sizlerle. Bir başka üründe ise Sandisk 32 GB USB bellek 22,95 TL olarak geliyor. Kış aylarına hazırlık ve soğuklardan korunma ürünlerinde ise bu basılı sayfalarda bay baskılı bere 4,95 TL'den, bay polarlı kulaklıklı bere 4,95 TL'den Bay balıkçı bere 3,95 TL'den ve bayan bere 6,95 TL olarak ayrıca bay/bayan boyunluk 6,95 TL fiyat ile sizlerle olacak. Daha fazlası için A101 8 aralık kataloglarını inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...