A101 aktüel ürünler kataloğu dev indirimleri A101 8 Aralık 2016 fırsatlarında bulunan ve kış aylarında kullanması neredeyse şart olan bazı ürünler sizler için indirime giriyor. A101 aktüel ürünlerinde bu hafta 8 aralık günü bakın neler sizlerle oluyor… Bay baskılı bere 4,95 TL olarak sizlerle buluşan ilk ürün ve bay polarlı kulaklıklı bere 4,95 TL’den sizlerle olacak. Bir diğer üründe ise bay balıkçı bere 3,95 TL’den sizlerle. Berelerde bayan bere 6,95 TL’den satılacak ve ayrıca bay/bayan boyunluk 6,95 TL olarak sizlerle olacak. Bu haftanın devamında anne bot 18,95 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Bay/bayan şardonlu termal bot çorabı 4,95 TL fiyat ile satılacak bir başka aktüel fırsat olarak karşımıza çıkarken sayfanın devamında halı kaydırmaz 4,50 TL’den, ütü masası kılıfı 2,95 TL’den, çok amaçlı ortopedik visco yastık 9,95 TL’den satılacak. Ayrıca çocuklarınız için eğlenceli oyuncaklar da bu sayfada. Oyuncak kurbağa kule 7,95 TL’den, oyuncak çekiçli bultak 6,95 TL’den ve son olarak oyuncak küvetli bebek 19,95 TL’den bu hafta A101 aktüel fırsatları olarak sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Aralık 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...