A101 8 aralık perşembe aktüel ürün kataloglarında sevilen ürün LAV ürünleri sizlerle. A101 aktüel LAV markalı ürünleri bu haftada da satışa sunuyor ve hanımlar başta olmak üzere pek çok takipçisinin gönlünü yine kazanıyor. Peki ne bu ürünler, detaylı inceleme ile daha ince ayrıntılarla devam edelim. Lav 12 parça çay seti 19,95 TL fiyatı ile bu hafta sizlerle. Ayrıca Lav meşrubat bardağı 2 TL afet fiyatı ile bu hafta 8 aralıkta sizlerle buluşacak. Lav kahve yanı su bardağı 1,50 TL gibi uygun bir fiyatla satılacakken Lav ayaklı meşrubat bardağı 2,50 TL adet fiyatı ile bu haftanın ürünleri arasında yer alacak. Lav kulplu bardak 2 TL ve Lav tatlı kasesi 2 TL olarak ayrıca bu sayfada yerini alacak. A101 basılı aktüel ürünler fırsat sayfalarında bu bölümde Papilla çift taraflı balık tavası 24,95 TL'den gülen yüzlü kavanoz 2,50 TL'den satılacak. Cam yağlık sirkelik 3,95 TL fiyatı ile sizlerle olacakken Kapaklı mikser kabı ve çok amaçlı süzgeç de bu sayfada bulunacak. Ayrıca saklama kabı ürünlerinden; nofrost saklama kabı 3,95 TL'den, 3 bölmeli saklama kabı 2,50 TL'den ve saklama kutusu 2 TL'den bu hafta A101 markette olacak. Daha fazlası için aktüel ürünleri takip ediniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...