A101 8 aralık aktüel ürün fırsatları yeni hafta katalogları ile bu muhteşem indirimleri incelemeye devam edelim. Bu sayfada yine pek çok yeni fırsat ve uzun zamandır talep edilen Singer Promise 1408 dikiş makinesi sizlerle buluşacak. Singer Promise 1408 dikiş makinesi ürünü için fiyatı A101 249 TL olarak belirlemiş. Oldukça makul bir fiyat olan bu önemli ve uygun fiyattan bu ürün kaçmaz. Her ne kadar indirim yapılmadı gibi görünse de bu ürün Ekim ayında daha düşük fiyattan satılıyordu ancak gelen zamlardan ve döviz kurunun yükselmesinden dolayı A101, bu ürünün fiyatını bir nebze artırmış. Piyasaya göre yine çok uygun olan bu ürün kaçmaz. Devam edelim. Aprilla AFC-8003 otomatik ayak bakım törpüsü ürününde 14,95 TL fiyat sunulmuş. Bir başka üründe Bombeli cam duvar saati sizlere 9,95 TL'den sunulurken dantel kare sepet 9,95 TL olarak bu hafta A101 8 aralık ürünleri arasında yer almış. 8 aralık haftasında ayrıca rattan hasır kapaklı kutu 4,95 TL'den, çöp kovası 4,95 TL'den, Silikon mandal 10'lu 2,50 TL'den sizlerle olurken kalorifer kurutmalığı 6,95 TL olarak 3 katlı çamaşır kurutmalık 59,95 TL olarak ve ayrıca canlı çiçek salon bitkileri 9,95 TL olarak yer almış. Bu haftanın A101 8 aralık aktüel ürünlerinin tamamı için bizi takip etmeye devam ediniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Kasım 2016 tarihinde, A101 8 Aralık 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 4 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel 8 Aralık Perşembe – Dikiş Makinesi” için 4 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...