A101 8 ekim 2015 aktüel ürünler kataloğu dev fırsatları 4. sayfasındayız. Bu sayfada 7 farklı ürün sizlerle olacak. Bu ürünlerin 1 tanesi vitrin ürün olarak yerini almış gibi görünse de aslında hepsi harika... 8 Ekimde gelecek olan bu ürünlere değinelim. Luxell LX 3370 mini fırın ürünü 1800 W, 40L iç hacim, zil uyarılı, zaman ayarlı fırın, ayarlanabilir termostat, bir adet geniş yuvarlak emaye tepsi ve paslanmaz ızgara, 2 yıl garantisi ile 99,00 TL'den sizlerle. Üstelik 12,87TLX8 taksit fırsatı da a101de. Ekmeklikli mutfak dolabı ürünü 75,00 TL'den sizlerle bu sayfada buluşuyor. Bitmedi... Alesta Life katlanabilir masa ürünü 60x90cm ebatlı olarak sizlerle. Yer sofrası ise 70cm ebatına sahip olarak 8 ekimde a101de. Vinix midi un eleği, hamur leğeni 10,5lt ve silikon yumurta fırça seti Aroni de bu sayfada yerini alan kampanyalı ürünlerden... Harika a101 fırsatlarının 4. sayfasını detaylıca aktardık. Bir sonraki sayfa ile 8 ekim a101 aktüel kataloğunu sizlere ulaştırmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...