A101 8 ekim aktüel fırsatları devam ediyor. Bu sayfada 8 ekim kataloğunun 3. sayfasını sizlere detaylıca anlatacağız. 2 vitrin ürünü ve muhteşem pek çok ürün bu sayfada yerini alıyor. 69,90 TL fiyatı ile Kumtel aspiratör sizlerle. Bu ürünün özellikleri ise şunlar: İnoks, 220V güç, 320mküp/saat emiş gücü, hava çıkış borusu 110-120mm, salyangoz motor,aydınlatma çift lamba (2x15W), yıkanabilir 2 aliminyum filtre, çift filtre, 2 farklı emiş hızı, 175x300x600 ebat ve 2 yıl garanti özelliklerine sahiptir. Luxell Twix LX420 SET ÜSTÜ OCAK ürünü 179,00 TL fiyatı, gaz emniyetli, 4 gözü gazlı, otomatik çakmaklı, beyaz emaye ince tek baskılı gövdesi ve 2 yıl garantisi ile sizlerle. Ayrıca bu sayfada; Papilla kızartma tencresi 20cm, yağ sıçratmaz, Papilla pankek tavası, Paşabahçe Patisserie kek fanusu, 4,5 lt kulplu süzgeç, 4 katlı metal raf Metaltex, pilav/helva kabı 2li teflon set 3lü ve bardaklı cam sürahi, deterjan hazneli süngerlik sizlerle. Bu sayfada yer alan a101 aktüel ürünleri de kaçmaz. A101 8 ekim fırsatlarına devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...