A101 8 ekim 2015 aktüel ürün kataloglarının 2. sayfasında sizlerleyiz ve bu sayfada pek çok harika ürünü harika fiyata bulabileceksiniz. Attlas markalı ürünlerin bu sayfaya hakimiyeti söz konusu iken aslında pek çok harika ürünler de bu sayfada yerini alıyor. Ürünlerin isimleri ve özelliklerine değinecek olursak; Attlas matkap - taşlama - akülü set ürünü Eco Set 3'lü adı ile sadece 129,00 TL. Üstelik taksit seçenekleri de var( 16,84x8 ). Bu ürünlerin özelliklerine kısaca değinecek olursak; Matkap Taşlama için: 500W matkap, 500W beton ve metal taşlama ve kesme, 14v akülü matkap ve vidalama aksesuarları ile birlikte, 14V akülü vidalama ve 10mm mondren sağ-sol tetik hız ayarı + 2 yıl garanti... Matkap için 500W giriş gücü, sağ ve sol ayarı, 2 yıl garantisi; Avuç taşlama için 500W giriş gücü, 115mm disk çapı, 11.000 devir/dk motor devri ve 2 yıl garantisi özellikleri bu ürünlere aittir. Ayrıca bu sayfada kapitone yastık, krem ayakkabı boyası 100ml Sitil, Sitil evalı sünger3lü, bayan ayakkabı, 10kg dambıl set ve çorap çeşitleri de 8 ekim 2.sayfasında sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...