A101 8 Ekim aktüel ürün kataloglarına bu hafta da bomba gibi başlıyoruz. A101 market takipçilerinin de ısrarla beklediği pek çok ürünün yer aldığı bu muhteşem 4+2+2 sayfalarda yok yok. Samsung Galaxy J100 akıllı cep telefonu ürünü 1.2 GHz Quad Core işlemci, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, 2.0 MP ön kamera, 4.3'' ekran boyutu, 5.0 MP AF kamera, 4G (LTE) teknolojisine sahip, Wifi ve 64GB'a kadar Micro SD kart desteği ile 549,00 TL'den sizlerle. Bu ürün için renk ve stoklarla sınırlıdır, uyarısı da yapılmış. Ayrıca bu sayfada a101 aktüel için Sandisk 16 GB USB bellek ve Sandisk 8 GB USB bellek ürünleri 5 yıl garantili olarak sizlerle. Hometech HT 1050 Full HD uydu alıcısı ürünü HDMI kablo hediyesi, media player, kanal güncelleme, ekranlı alıcı, 2usb girişi, Full HD, ve hızlı kanal geçisinin yanı sıra sıralanmış popüler kanal listesi ve Türksat 4A gncelleme ile kullanıma hazır oluşu ve 2 yıl garantili olarak 69,95TL. Türkçe konuşan matematik evi ürünü, oyuncak 2 katlı mutfak seti ve masal anlatan yastık kuzu ürünleri de çocuklarınızı sevindirmenin bir yolu olarak 8 ekimde sizlerle. Diğer sayfaya gidelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ekim 2015 tarihinde, A101 8 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...