A101 8 Eylül 2016 Perşembe günü lisanslı ürünler yine Zorluteks ile sizlerle olmaya devam ediyor. Bu haftanın kataloğunda 4 farklı ürünü bir sayfaya yerleştiren A101, lisanslı ürünlerin heyecanını yaşatıyor. Ürünler hem uygun fiyatlı, hem de lisanslı olunca kapış kapış gidiyor… Hangi bilindik karakterler bu ev tekstili ürünlerinde bizlerle olacak, ona bakalım. Winx, Disney Frozen, Arabalar ve Şirinler bu haftanın lisanslı ürünleri olarak geliyor. Peki neler bu ürünler, şimdi detaylıca bakalım. Lisanslı pike 160x220 cm ürünü bu hafta sizlerle. Ürün için 19,95 TL fiyat belirlenmiş. Bir başka ürün ise 29,95 TL fiyatı ile Lisanslı nevresim seti. Bu ürün 160x220cm nevresim, 50x70cm 1 adet yastık kılıfı ve 100% pamuk özelliği ile sizlerle. Bir diğer lisanslı A101 aktüel 8 eylül ürünü ise lisanslı kırlent 40x40 9,95 TL adet fiyatı ile A101 markette. Son olarak ise lisanslı tül perde 185x200cm ürünü de 19,95 TL’den tüm A101 MARKETLERDE yerini alacak. A101 haftalardır getirdiği lisanslı ürünler ile rakiplerinin birkaç adım önüne geçerek piyasada bulunan pek çok çakma markayı ve kalitesiz malı da insanlara göstermiş oldu. Hem uygun fiyatıyla hem de hakkıyla lisanslı ürün almak isteyenlerin uğrak yeri olan A101, 8 Eylül 2016 Perşembe günü de sizleri marketine erkenden bekliyor. Acele edin, ürünler stoklarla sınırlı ve hemen tükeniyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Eylül 2016 tarihinde, A101 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...