A101 8 eylül 2016 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine muhteşem ürünler sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinin yeni fırsatlarının bulunduğu bu indirimlerde Kütahya Porselen, Nehir, Verda, Sinbo gibi pek çok alanında önemli marka sizlerle. Kütahya Porselen’den Bone krem tekli porselen ürünler adet fiyatı 2,95 TL’den sizlerle. Ürünne çok derin ne çok sığ olduğu için yine kapış kapış alınacak gibi görünüyor. Bir başka ürün ise 50 yıl garantisi ile Nehir markalı ürünler… Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı 304 kalite çelik ve 2,5mm kalınlık ile 2,50 TL’den sizlerle. Nehir tatlı kaşığı – tatlı çatalı304 kalite çelik ve 2mm kalınlık ile 2,00 TL adet fiyatı ile sizlerle. Son olarak ise Nehir çay kaşığı 304 kalite çelik ürünü 1,25 TL adet fiyatı ile A101 marketlerde sizlerle. Bu sayfada Verda tencereleri de sizlerle. Verda Ezme Granit karnıyarık tenceresi 26cm ürünü 39,90 TL. Verda ezme granit tava 24,90 TL ve son olarak Verda ezme granit derin tencere 39,90 TL’den sizlerle. Ürünler için 4.00mm ezme alüminyum, iç ve dış granit kaplama, krom insert’li soft touch aksesuar, kolay temizlenebilir yapı, yanmaz ve yapışmaz yyüzey ve Pyrex tipi cam kapak bu ürünlerin genel özellikleri olarak karşımızda. Son olarak bu sayfada Sinbo SCM 2943 elektrikli cezve 45,00 TL, melamin tepsi 28x40cm 7,95 TL ve Fileli krem kahve fincan takımı 15,95 TL’den sizlerle. Ürün Kütahya Porselen markalı…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Eylül 2016 tarihinde, A101 8 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...