A101 3 Haziran 2017 aktüel ürünlerine ait fırsatlar bu hafta yine harika. A101 hafta sonu sunacağı indirimlerde bulunan detaylarda bakalım neler sunmaya gayret göstermiş, görelim: İlk olarak %20 yağlı dana kıyma 500gr ürünü sunan market bu ürünü %11 indirimli olarak satacağını duyurmuş. Devamında Birşah homojenize yoğurt 1500gr ise %17 indirim ise sunulmuş. Ayrıca Tarabya kaşar peyniri 1kg ürünü sunan market bu ürün de %18 indirimli olarak satacağını açıklamış. İndirimlerde fırsatlarda daha fazla detay sunan market Nimet markalı dondurulmuş mısır 450gr ürününü de %20 indirimli fiyatı ile sunmuş. Şokoley kakao fındık kreması 500gr ise %28 indirim ile bu haftanın bu sayfasının en dikkat çekici indirin oranını oluşturmuş. Ayrıca Nar/Torku toz şeker 1000gr ürünü de %11 indirimli olarak A101 tarafından sunulmuş. Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100gr ise %11 indirimli olarak bir başka ürün olarak sunulmuş. Kent Boringer pasta sosu çeşitleri 750gr ürünü de %20 indirimli olarak satılacakmış. Sevilen ürün Eti Cicibebe bebek bisküvisi 172gr da %19 indirimli olarak ve son olarak Sea Color saç boyası çeşitleri de %25 indirimli olarak sunulacakmış. Daha fazlasını resmi bağlantılardan öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...