A101 market 3 Haziran 2017 aktüel ürün kataloglarını sundu. Biz de hafta sonu A101 sayfalarını incelemeye başladık. Bu hafta yine çok iyi indirimler sunan A101 markette önemli fiyatlar var. “İkincisi %50 İndirimli” sayfada yer alan detaylı fırsatlara tek tek bakacak olursak ilk olarak Familia tuvalet kağıdı 12’li sizlerle. Diğer bir üründe ise Yumoş ekstra çamaşır yumuşatıcı çeşitleri 960ml ürünü var. Bu ürün için detayları okuyalım: Gece manolyası-menekşe, yabani orkide-yasemin, hanımeli, lityum-lotus çiçeği seçenekleri sunulacak gibi görünüyor. Sayfada Cif sprey banyo/mutfak temizleyici 1lt ürünü de sunan A101 market cumartesi günü yani 3 haziran günü başlayan indirimlerine devam etmiş. Bakalım devamında neler var; La Vache quirit krem peynir 400gr ürünü indirimde… Baştacı dana kontrfile çemensiz pastırma 120gr da indirimde… Ve iftarlardan sonra vazgeçilmez hale gelen ürün… Beypazarı maden suyu 200ml ürünü de indirimde… Son olarak bu indirim sayfası için görseline Çerezya işlenmiş yer fıstığı 150gr ürününü de eklemiş. A101 3 Haziran hafta sonu indirimlerini inceledik. Daha fazla detayı a101’in resmi sayfasından görebilirsiniz. Hafta sonu kataloglarında alınabilir harika ürünler olduğunu unutmamak gerek.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...