A101 3 Haziran 2017 aktüel sayfalarında yıldız olmaya devam ediyor. Sevilen marka Algida’yı indirimli olarak sunmayı planlayan market Algida’nın leziz ürünlerini harika fiyatlarla sunuyor. Daha yakından bakmak gerekirse “Haftanın Yıldızları” olarak sunduğu sayfada A101; Algida Maraş usulü dondurma çeşitleri 750ml ürünlerini sunuyor. Baklavalı veya ekmek kadayıflı seçeneklerine sahip ürün inanılmaz leziz ve üstelik fiyatı da A101 ile oldukça uygun hale gelmiş. Devamında; Algida Frigola 8x55ml ürünü de indirimli fiyatı ile sunulmuş. Algida Carte d’Or Classic çeşitleri 950ml ürünleri de Oreo bisküvili veya meyve tutkunu veya bitter-kaymak-Antep fıstığı seçenekleri ile sunulmuş. Gerçekten leziz olan bu ürünlerden sonra ise bakalım A101 3 Hazirangünü neler sunmuş… Algida Bon Cremo çeşitleri 1500ml ürünü de indirimli olarak sunulmuş. Son olarak ise Sade sevenlere Algida Carte d’Or Maraş kesme sade dondurma da sizlerle. A101 algida ürünlerini indirimli olarak sunuyor ve tarih olarak da 3 haziran – 9 haziran arasını belirliyor. Resmi A101 bağlantısından edinilen bilgiye göre indirimler Algida ile bu sayfa için bu şekilde… Daha net ve daha fazla bilgiyi A101.com.tr’den öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...