A101 markette 3 Haziran günü başlayacak indirimlerde 9 Hazirana kadar süreceğini belirten A101 bu sayfada 10 TL ve üzeri alışverişlerde sızma zeytinyağı 1lt ürününde indirime gittiğini belirtmiş. Peki bu indirimden nasıl faydalanacak insanlar? Şöyle: Yudum Egemen markalı sızma zeytinyağı 1lt ürününü 3 haziran ile 9 haziran arasında indirimli fiyattan almak için: 10 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız gerekiyor. Böylece otomatik olarak bu ürünü alabiliyorsunuz. Çok iyi gerçekten. A101 fırsatlarının hafta sonu başlayacak bu harika indiriminden istifade etmek isteyenlerin acele etmesi gerekebilir. Unutmadan söylemek gerekirse; kişi başına 2 adetle sınırlı olduğunu da A101 belirtmiş. Daha fazla detayı ise tabiki resmi a101 bağlantısından öğrenebilirsiniz. 81 ilde ilk ve tek marketten bu denli güzel bir fırsat harika… Hem natürel hem de sızma zeytinyağı bu fiyata ve bu indirime… İnanılmaz… Kaçmaz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...