A101 8 haziran aktüel indirimlerinde güzel ürünler yer almaya devam ediyor. Aldın Aldın sloganlı sayfalarda Lure markalı ürünler dikkat çekiyor. Lure roll-on sir ağda çeşitleri 100ml ürünü bu ürünlerden biri ve indirime giriyor… Lure ağda bezi 25mt 125 adet ürünü de indirimde. Lure ağda sonrası temizleme ve masaj yağı 150 ml ürünü de indirimde ve son olarak ise Lure tüy dökücü krem çeşitleri 100ml ürünü de 8 haziran itibari ile A101 marketler ile indirimde… A101 harika ürünlerini sunarken bu hafta ayrıca halı yıkama fırçası da sunuyor. Titiz markalı ürün kaçmaz. Titiz mikrofiber toz alıcı softon ürünü de indirimli olarak markette yerini alıyor. A101 market indirimlerinde Sleepy ıslak havlu 3x50adet ürünü de önemli fiyatı ile sunulmuş. Devamında ise Stopever migren bandı 2’li ürünü var. Ayrıca Mendiva gözlük ve hassas cam temizleme mendili 40’lı ürünü de var. Bu fırsatlar kaçmaz diyerek indirimlerin tamamı için 8 haziran tarihine dikkat çeken A101 söylemini hatırlatıyoruz. İndirimler ve fırsatları a101.com.tr'den edinilen bilgilere göre inceledik. Daha fazla detay için yine kaynağa bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...