A101 8 Haziran aktüel ürün detaylarında gıda ürünlerinde önemli fırsatlar var. Aldın Aldın sloganı ile gelen sayfada Feast dondurulmuş orta boy pizza + tavuk nugget 6 adet + elma dilim patates 685gr ürünü indirime giriyormuş. Ayrıca sevilen ürün Uno dondurulmuş baget ekmek 232gr da 2,70 TL’den sunulacakmış. Bahar dondurulmuş hindi döner 250gr ürünü de sunacak olan A101 market bu leziz ürünleri indirimli fiyatlarla sunacak. Anadolu tam tane pilavlık bulgur 1000gr ürünü ve Özsarı kepekli bulgur 1000gr ürünleri de indirimli olarak satılacakmış. Namet 150gr hindi füme ürünü de indirimli olarak sizlerle olacakmış. A101 8 Haziran gıda aktüel detaylarında Ahir tam yağlı olgunlaştırılmış inek peyniri 600gr, Tarabya İzmir tulum peyniri 350gr ve Balparmak Ballı Mix ballı fındıklı ezme 375gr ürünü de sizlerle. Son olarak ise Dimes Xpress C %100 meyve suyu 1 lt ürünü de indirimli olarak satılacakmış. Daha fazla detayı a101.com.tr’den rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Haziran 2017 tarihinde, A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...