A101 Aktüel ürünler hafta sonu kataloğu geliyor. A101 3 Kasım 2018 Aktüel ürün kataloğu takipçilerine büyük fırsatlar sunuyor. Bu hafta sonu A101 markette muhteşem ürünler ve dev fırsatlar var. Hafta sonu indirimleriyle takipçilerini düşünen A101 aktuel, tam da sizlerin beklentilerine cevap vermiş. Hep birlikte Haftanın Yıldızlarında hangi ürünler indirimde bakalım… Hafta sonu kataloğunun ilk fırsatı Doğuş Keyif Bahçesi Siyah Çay 1000 gr 18,95 TL olarak çok cazip bir kampanya ile sizlerle… Torku Yoğurt 2 Kg 7,95 TL ve Pınar Yoğurt 2 Kg 8,75 TL olarak raflarda yerini alıyor. Wawa Konserve Ton Balığı 2x100 gr 9,65 TL’den satışa sunuluyor. Bu hafta sonu A101 mutfağınızın bütçesini düşünmüş ve birçok gıda ürünün de indirim uygulamış. Schweppes Mandalina Aromalı Gazlı İçecek 1 Litre 2,85 TL’den satışa sunulurken temizlik malzemelerinde de çok fazla indirimli ürünler 3 Kasım Cumartesi günü sizleri bekliyor. Bingo Konsantre Toz Deterjan 6 Kg 28,90 TL ve Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 Litre 4,45 TL ile kampanyada olacak. Bir diğer ürün ise Biscolata Starz Sütlü Kremalı Bisküvi 50 gr 1 TL, Doydi Kavala Kurabiyesi 290 gr 4,45 TL olarak müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Inflame Led Ampul 5,95 TL’den satışa sunuluyor ve son olarak Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml 7,95 TL’den sizlerle buluşuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2018 tarihinde, A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...