A101 aktüel yeni kataloğu ile haftanıza renk katmaya devam ediyor. A101 Aktüel yeni kataloglarında her reyondan ürüne yer vermiş. Bu hafta muhteşem kampanyalar ile sizlerle buluşan A101 market sizleri memnun edeceğe benziyor. Daha fazla aktüel ürünler takipçilerini meraklandırmadan fırsat incelememiz başlıyoruz… Peros Arap Sabunu 1 L 5,45 TL, Peros Konstantre Yumuşatıcı Çeşitleri 9,45 TL ve Peros Yüzey Temizleyici 6,95 TL üstelik 2,5 L olarak raflarda yerini aldı ve takipçilerini bekliyor. Diğer bir ürün Peros Ultra Çamaşır Suyu 15,95 TL ve Fest Sıvı Sabun 3,5 kg 8,95 TL olarak sizlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Peros Çamaşır Suyu 7,95 TL, Peros Sıvı Çamaşır Deterjanı Çeşitleri 17,95 TL olarak sizlerle 8 Kasım tarihinde A101 marketlerde buluşuyor. Son temizlik ürünü Peros Toz Deterjan Çeşitleri 31,95 TL üstelik 9 Kg olarak raflarda… Detaylı incelememizi takip etmek için sitemiz üzerinden katalogları inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Kasım 2018 tarihinde, A101 8 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...