A101 9 haziran kataloğunda 6 Haziran 2016 - 12 Haziran 2016 tarihlerinde geçerli olacak şekilde sunulan muhteşem indirimli fırsat ürünleri sizlerle. İkbal dana parmak fermente sucuk 500gr ürünü 17,95 TL'den satışa çıkacak. 14,45 TL'den ise dana kangal fermente sucuk Cumhuriyet 350gr sizlerle. Dana kangal sucuk Beşler markalı olarak 250gr 8,95 TL fiyatı ile sizlerle. Ramazan Ayı içerisinde sıkça tüketilmesi beklenen bu ürünler A101 ile gerçekten piyasa fiyatının çok çok altında uygun fiyatla sizlerle. Özel fiyat etiketli ürünler de bu hafta A101'de. Dana kuşbaşı, Dana / Dana kuzu kıyma da bu haftanın kataloglarında sizlerle. Yeni ürün Banvit piliç sucuk gr ürünü de TL'Den sizlerle. Dondurulmuş Akçaabat köfte %14 İNDİRİM ile sadece 17,95 TL. Daha fazla A101 fırsatı için yeni sayfa incelemelerimizi takip edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan et ve et ürünlerine ait fırsatları 6 haziran - 12 haziran arasında satın alabilirsiniz. Basılı kataloglarda ise bu sayfada ayrıca Raid markalı ürünleri de görebilirsiniz. Bu ürünleri yeni bir inceleme yazısında sizlerle detaylıca tartışacağız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mayıs 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 3 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 6 Haziran – 12 Haziran Aktüel Ürünler Kataloğu” için 3 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...