A101 9 Haziran aktüel fırsatlarında bu hafta Koroplast markalı 6 farklı ürün sizlerle buluşturuluyor. 9 Haziran günü bu fiyatlarla satışa çıkacak olan Koroplast ürünlerini sizler için inceleyeceğiz. “Koroplast Hayatı Kolaylaştırır” sloganlı markanın ürünleri arasında her mutfakta kullanılan ve artık hayatımızın önemli bir parçası olan ürünler sunulmuş. Buzdolabınızda yiyeceklerin saklanması için, fırında leziz yemekler yaparken yiyecekleri yakmamak için, nefis böreklerin tepsilere yapışmaması için üretilen bu ürünler sizlerle. Koroplast yağlı pişirme kağıdı 20li ürünü 3,95 TL fiyatı ile piyasadaki muadillerinden yaklaşık %20 daha uygun fiyatlı olarak sizlerle. Bir başka ürün ise Koroplast folyo 8 metre. Bu ürün ise 2,50 TL fiyatı ile sizlerle buluşturuluyor. Koroplast 15 metre streç film ürünü de yiyeceklerimizin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor ve yine mutfakta en büyük yardımcımız oluyor. Koroplast kilitli poşet 15li ürün de özellikle yaz aylarında kullanılan önemli bir ürün. Bu ürün için A101 2,25 TL gibi bir fiyat belirlemiş. Koroplast buzdolabı poşeti 38li orta boy ürünü de 1,20 TL fiyatı ile sizlerle. Bu ürün de oldukça iyi bir fiyata sahip. Son olarak ise A101 9 Haziran sayfalarında Koroplast büzgülü çöp torbası 20li ürünü sizlerle. 4,25 TL olan fiyatı ile oldukça iyi. Yani bu üründe her bir poşete 0,2125 TL vermiş oluyorsunuz. Oldukça iyi bir fiyat demek yanlış olmaz. 9 Haziran Perşembe Koroplast ürünleri inceleme sayfasını tamamladık. Yeni bir aktüel ürün sayfası ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Haziran 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...