A101 9 haziran günü müthiş bir ürün grubu ile sizlerle. Yaz aylarında kabus haline gelen vızıltılardan kurtulmanın ve daha iyi bir uyku çekmenin yolu nedir, diye sorduğumuzda hemen hemen herkes sivrisinek, böcekler gibi canlılardan dert yanar ve bunların olmadığı bir mekan ister. Peki bu rahatlığı nasıl sağlamak gerekir, işte bu noktada A101 9 haziran Perşembe günü sunacağı Raid ürünleri ile sizlere yardımcı oluyor. Raid markalı olarak 6 farklı ürün bu hafta A101’de. “Türkiye’nin 1 numaralı markası” etiketi ile sunulan sayfada “Gece Uyumadan VIZILTIYA Son!” sloganı ile bu ürünler sunuluyor. Elektro likit 35ml makine Raid ürünü 15,95 TL olarak sizlerle. Raid Elektro ısıtıcı+ 10 Mat tablet de 8,95 TL’den sizlerle. Raid elektro mat tablet 20 gece ürünü de 5,75 TL. Peki ya spreyler… Şimdi o ürünler ile devam edelim. Raid sineksavar Aerosol 300ml 2 in 1 ürünü 6,45 TL olarak sizlerle. Raid OFF! Sinek kovar sprey 100ml ise 5,45 TL. Son olarak böceklerin korkulu rüyası Raid Böceksavar Max böcek ilacı 300ml de 7,95 TL fiyatı ile sizlerle. Yaz aylarında sinek ve böceklerden korunurken cebinizi de koruyabilmek için A101’in sunacağı bu Raid markalı ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Haziran 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...