A101 9 Haziran aktüel ürün sayfalarında bu hafta indirim ve fırsatlar hız kesmeden devam ediyor. Muhteşem indirimlerle haftasına ve Perşembe gününe devam eden A101’de; çocuklarınızın ve pek çoğumuzun ihtiyacı olan ürünler de ihmal edilmiyor. Yaz aylarında her ne kadar Ramazan’dan dolayı piknikler aksasa da belki de Ramazan Ayı’ndan sonra hayat yine hızlanarak devam edecek. İşte bu yüzden A101 sizlere piknikte oynayasınız, normal zamanlarda çocuklarınız mutlu olsun ve oynasın diye Diegonal markalı topları sunuyor. Diegonal basketbol topu, Diegonal futbol topu ve Diegonal voleybol topu ürünleri farklı fiyatları ve kaliteli yapılarıyla bu hafta A101’de. Diegonal tekmelik ürünü de bu ürünler arasında sizlerle. 3 tekerlekli bisiklet, oyuncak robot ve oyuncak sürtmeli sebze araba ürünleri de A101 kataloglarında yerini alan oyuncaklar arasında oluyor. Bir başka bölüm ise devamında şöyle; adet fiyatı 4,95 TL olan vakumlu krom banyo ürünleri ve 14,95 TL olan Best balkon kurutmalık 10m… Bu ürün için şöyle bir açıklama var: “Balkon demiri ve duvarına asmaya uygun kol tasarımı özelliği – 10m çamaşır asma kapasitesi.” Bir başka ürün ise bu sayfada yerini alan A101 9 haziran ürünü olan ayarlanabilir çekmece bölmesi… 4 adet ayraç – 42cm uzunluk ve 8cm yüksekliğe sahip bu ürün 4,95 TL. Son olarak ise dekoratif çalar saat adet fiyatı 12,95 TL’den sizlerle. Bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Haziran 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...