A101 9 haziran aktüel fırsatlarında Acer Notebook heyecanı sizlerle. Bu ürünü bekleyen epey kişi olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden ürünü detaylıca incelemeye alıyoruz. Ürünün adı Acer ES1-571-C9W5 Notebook… Bu ürün 9 Haziran’da 799,00 TL fiyatı ile satışa çıkacak ve A101 Market bu ürünü mahallenize kadar getirecek. Ürün ortalama bir kullanıcıya uygun tasarlanmış. 4GB DDR3 Ram ve Intel Celeron 2957U işlemciye sahip. 500GB Hard Disk, HD webcam, bluetoth 4.0, SD kart okuyucu ve 15,6’’ Led ekrana sahip. Ürün Windows 10 ile birlikte geliyor ve 2 yıl Acer garantisine sahip. Peşin almak istemeyenlere ise A101; 831,00 TL üzerinden 103,87 x 8 taksit şeklinde World ve Bonus kart sahiplerine ayrıcalık tanıyor. Bu ürünle birlikte alınabilecek veya kendi ürünleriniz için alabileceğiniz Addison ANC-33D notebook soğutucu, Sandisk 32GB USB 3.0 bellek, A4 Tech G3-280A Mouse gibi ürünler de sizlerle. Son zamanların vazgeçilmez ürünlerinden taşınabilir şarj aleti de bu hafta sunulan bir başka ürün. Hi-Level taşınabilir şarj cihazı ürünü tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu, mikro USB kablosu dahil kutusu, pil durum göstergeli ve el feneri fonksiyonu ile 4400mAh pil kapasitesine sahip olarak 19,95 TL. Son olarak ise Toshiba markalı 2 ürün sizlerle. Toshiba 8GB USB bellek ve Toshiba 16 GB USB bellek bu hafta sizlerle. Bir sonraki A101 9 haziran sayfası ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Haziran 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...