A101 9 haziran aktüel fırsatlarında ilk sayfa heyecanı ile sizlerleyiz. Bu incelememizde A101 9 haziran perşembe gününe ait ürünleri sizlerle buluşturacağız. 959,00 TL'den Hi-Hevel 43HL500 43'' uydu alıcılı Led tv ürünü Full HD olarak, Vestel güvencesi ile ve duvara asma aparatı hediyesi ile sizlerle. Üründe dahili HD uydu alıcısı bulunmakla beraber harici bir Full HD uydu alıcısı da bağlamanızı biz tavsiye ederiz. Attlas silikon tabancası 40W ürünü de bu haftanın a101 fırsatları arasında yerini alan yeni bir ürün olarak sizlerle. Beklenen ürün Notebook da bu hafta A101 raflarında yerini alacak. Acer ES1-571-C9W5 notebook 799,00 TL fiyatı ile sizlerle. Bu ürün için de taksit imkanı A101'de. Notebook ile beraber alabileceğiniz mouse, notebook soğutucusu, usf flash bellek gibi ürünler de yeni haftanın indirim yıldızı A101'in kataloğunda yerini almış durumda. A101 9 haziran kataloglarının bu sayfasında elektronik ürünlerin detaylarını aktardık. Yeni bir sayfada daha detaylı olacak şekilde sizlerle bu ürünleri tekrar inceleyeceğiz. Yeni bir A101 aktüel ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mayıs 2016 tarihinde, A101 9 Haziran 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 9 Haziran Elektronik Aktüel Ürünleri Sayfası” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...