A101 aktüel ürünleri uygun fiyatı ile herkesin dilinde… A101 9 KASIM 2017 aktüel ürün kataloglarına yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu hafta A101 market indirimlerinde yok yok. Erpiliç piliç nugget 800gr ürünü ile başlayan sayfada Danet dilimli piliç sucuk 750gr ürünü de sizlerle .Banvit dilimli piliç salam 500gr ürünü de sayfada sunulmuş. A101 indirimlerini incelediğimizde Yeşilada hellim peyniri 250gr ürünü de geliyor. Seyidoğlu reçel çeşitleri 1700gr olarak vişne ve çilek seçenekleri ile geliyor. Eti süt burger 35gr ürünü de bu hafta ayrıca sizlerle. Muratbey sürmeli sürülebilir beyaz peynir de 200gr olarak bu hafta 9 kasım itibari ile indirime giriyor. Stoklarla sınırlı ama indirimde sınırsız ürünlerde Juss çeşitleri de 1lt olarak geliyor ve uygun fiyatı yine harika. Çerezya iç kabak çekirdeği 100gr ürünü de sunulur iken son olarak ise Nurettin Kocatepe Türk Kahvesi 100gr ürünü de sizlerle. A101 Aldın Aldın fırsatlarında yine harika indirimler sunmuş. Bu indirimlerin daha fazlasını a101.com.tr’den rahatlıkla bulabilirsiniz. Unutmadan, 9 kasım 2017 Perşembe itibari ile gelen ürünler stoklarla sınırlı…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...