A101 aktüel SEK markalı ürünleri indirime alıyor. A101 9 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok fırsat var. Aldın Aldın indirimlerinde SEK markalı ürünlerde süt ve süt ürünlerinde güzel fiyatlar var. Yakından bakalım. SEK kaymaksız yoğurt 3kg (%1,5 süt yağı) ile açılan sayfada SEK laktozsuz süt 500 ml ürünü de unutulmamış. SEK muzlu / Çikolatalı / Çilekli pastörize süt çeşitleri de 200ml olarak indirimli olarak geliyor. SEK Labne / Süt Beyaz 200 gr ürünleri de ayrıca ve ayrıca indirime giriyor. SEK çilekli probiyotik içecek 250ml de sizlerleyken son olarak ise SEK ayran 2 lt ürünü geliyor. A101 9 Kasım 2017 fırsatları bu şekilde sizlerle olmaya devam ediyor. A101 sek markalı ürünleri indirime almış ve fiyat konuşanda yine başarılı işlerde bulunmuş. 7000 marketi ile ülkemizin gözdesi olmayı başaran ve kampanyalı Aldın Aldın indirimleri ile mutlu eden A101; 9 kasım 2017 Perşembe mutlaka ziyaret edilmeli… Daha fazlası için sizlerin de mutlaka a101.com.tr’ye bağlanıp inceleme yapmanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...