A101 9 Kasım 2017 Perşembe itibari ile güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Mutfağınızda işinizi kolaylaştıracak fırsatları ayağınıza kadar getiren A101 market yeni kataloglarında pek çok yeni fırsat ve geçmişte de sunulan fırsatı sunuyor. İlk olarak görebiliyoruz ki; Arzum AR-1013 çubuk blender seti sizlerle. Ürün fiyatı ile oldukça uyumlu ve çok şık. Hem çeyize hem kullanıma uygun güzel bir ürün. Diğer fırsatta Sinbo STM-5813 elektrikli çay seti sizlerle. Bu ürün de fiyat & performans olarak nitelendirilen f/p olarak oldukça iyi. Çaylarınız sıcak ve güzel… Diğer fırsatlarda da çeşitli plastik ve önemli gereçler var. Şimdi bunlara değinelim. Patates soğan sepeti geliyor. Ayrıca Trend saklama kabı 3’lü bu hafta sizlerle oluyor. Bir başka fırsatta Kapaklı yuvarlak kase yer alıyor. Diğer fırsatta ise Bonny erzak kabı var. A101 market kataloglarında Pipetli matara da unutulmamış. İşinizi kolaylaştıran Sarımsak ezici de sizlerle. Kağıt havluluk 4,50 TL olarak sunulmuş. Süzgeçli kesim panosu sizlerle olurken son üründe ise Dekorlu porselen kupa var. A101 mutfak ürünlerinin 9 kasımda da unutmamış. Bu kadar ürün 9 kasım itibari ile stoklarla sınırlı olmak üzere geliyor. Kaçırmamak için hep beraber A101’e…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...