A101 9 Kasım 2017 günü özel ve güzel fırsatları sunuyor. A101 market tarafından sunulacak olan ürünleri sizlerle inceleyeceğiz. Bu haftanın önemli fırsatlarına yakından bakacağız. İlk olarak Canlı çiçek sizlerle. Ürün için şöyle çiçek türleri belirtilmiş. Bonsai, Sansevera ve Atatürk Çiçeği. Ürünler salonlarımızda özenle bakacağımız türden… Devam edecek olursak bu hafta Aprilla AHC-5002 saç kesme makinesi geliyor. 2 yıl garantili olduğu belirtilen ürün sizlerle. Devamında Sinbo SS-4046 yün temizleme makinesi de sizlerle. Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde kazak ve yünlü kıyafetlerimizin tiftiyen kısımlarını bu ürün ile rahatlıkla düzeltebiliyoruz. Devamında sütyen yıkama topu yer alıyor. Ayrıca sayfada Banyo duvar askısı da sizlerle olurken son grupta Krom mutfak/banyo ürünleri 7,50 TL (adet) olarak sunulmuş. Krom ürünler oldukça iyi bir fiyata sahip ve ihtiyacı olanın kaçırmamasını öneririz. Bizler ofis ve evlerimizde bu ürünleri kullanmaktayız ve yeterli – güzel bir ürün çeşidi… Tavsiyemizdir ve çiçekleri de oldukça sağlıklı… Çiçeksever iseniz bu ürünleri de kaçırmamanızı öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Kasım 2017 tarihinde, A101 9 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...