A101 hafta sonu aktüel ürünler kataloğu yeni indirimlerinde bu hafta muhteşem fırsatlar var. A101 4 Mart 2017 aktüel ürünler kataloğu yeni indirim sayfalarında yer alan ve Cumartesi ve Pazar günü dahil olmak üzere 10 Marta kadar indirimde olacak olan fırsatlar sizlerle. A101 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimleri hafta sonu fırsatlarında yer alan bu indirimlerde İKİNCİSİ %50 indirimli ürünler sizlerle olacak. Bu haftanın aktüel ürünlerinde 10’lu yumurta ikili alımda 4,50 TL’den sizlerle. Keskinoğlu 9’lu yumurta ise ikili alımda 4,05 TL’den sizlerle. Milkten ürünlerinde ise ikili alımda beyaz peynir 2,06 Tl adet fiyatı ile sizlerle. Çokokremde de 10,45 TL olan tekli fiyat ikili alımda 7,84 TL’ye tek ürün fiyatı geliyor. Galle salatalık turşusunda ise 2,40 TL olan fiyat ikili alımda adet olarak 1,80 TL’ye sizlerle olacak. Cappy Atom karışık meyve nektarı 1lt ürünü 2,95 TL yerine ikili alımda adet fiyatı 2,21 TL’den sizlerle olacak. Probis ise ÜLKER markalı lezzetli ürün olarak 1,00 TL yerine ikili alımda adet olarak 0,75 TL’den sizlerle. Nescafe 10’lu ürünlerinde ise katalog görselinde gördüğünüz çeşitleri ile o fiyatları ile sizlerle olacak. A101 hafta sonu 4 Mart indirimlerinde muhteşem kataloglar sizlerle. Daha fazlası için incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mart 2017 tarihinde, A101 9 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...