A101 9 Mart 2017 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve bu hafta fırsatlarında ilk olarak sizlere Bingo konsantre toz deterjan 10kg ürününü sunan A101 Market bu ürünü 26,95 TL fiyatı ile cazip hale getiriyor. A101 Aldın Aldın indirimlerinde yer alan diğer bir üründe ise Çotanak fındık yağı 5lt 27,75 TL’den satılıyor. Ayrıca bu hafta Marmarabirlik doğal siyah zeytin 1kg 18,95 TL’den alıcısını bekleyecekken bir başka üründe Nescafe Gold kahve 280gr 19,95 TL’den sizlerle olacak. Perwoll konsantre çamaşır yumuşatıcı 1440ml Vernel + Sıvı çamaşır deterjanı 1 LT ürünü de 11,45 TL gibi cazip fiyatı ile sizlerle. Bu hafta İpana 3 boyutlu diş macunu 75ml + diş fırçası Oral-B Complate ürünü de sizlerle. Gilette Blue 3 tıraş bıçağı ürünü de bu hafta yediyeli olarak bir başka ürün ile birlikte sizlerle. Torku’dan dana kangal fermente sucuk ürünü de 18,95 TL olarak geliyorken bir başka Torlu ürününde Sizme Peynir 750gr ürünü sizlerle. Bu hafta A101 9 Mart aktüel ürünleri fırsatları cazip fiyatlarla birleştiriyor. Detaylar ve daha fazlası için devam edelim. Ayrıca bu hafta A101 aktüel ürünlerinin 9 Mart 2017 günü bu ürünleri satacağını da duyurduğunu hatırlatalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mart 2017 tarihinde, A101 9 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...