A101 4 mayıs 2019 aktüel ürün kataloglarında bu hafta indirimler sizlerle olmaya devam ediyor. 4 Mayıs günü başlayacak olan fırsatlarda 9 Mayıs son tarih görünüyor. 9 Mayıs’tan itibaren de yeni kataloglar sizlerle olacak. Şimdi bu haftanın hafta sonu başlangıçlı yeni indirim görselini ele alalım. Bu sayfada Pril Bulaşık Deterjanı 416ml 2,95 TL olarak gelecek. 4,95 TL olan ürün 2,95 TL’ye inecek. %5, indirim ile gelecek olan ürüne olan talep fazla olacak gibi görünüyor. A101’in görselinde belirttiği detaya da yakından bakalım. Bu ürünü 2,95 TL’ye almak için yapılması gereken; 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak… (4-10 Mayıs tarihleri arasında kampanyalı ürün fiyatı hariç yapılacak 10 TL ve üzeri alışveriş için 1 ürünle sınırlıdır. Kişi başına 6 ürün ile sınırlıdır.) Çok özel kampanyalar ile sizlerle olan A101’de bu detaylar çok önemli… Siz de Pril Bulaşık Deterjanı 416ml ürününü 2,95 TL’den almak istiyorsanız adresiniz 4 Mayıs günü A101… Fırsatlara devam…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...