A101 aktüel ürünlerinde 4 Mayıs hafta sonu fırsatları sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta sonu çok özel fiyatlar ve ürünler sizlerle olacak. 4 Mayıs ve 9 Mayıs günü A101’de olması beklenen fırsatlara yakından bakıyoruz. İşte bu haftanın hafta sonu indirimleri… İlk üründe Eti Form Tahıllı Buğday Patlağı 41g 4,75 TL (4 adet fiyatı) sizlerle olacak. Bu sayfada anlatacağımız indirimler çok aldığınızda geçerli oluyor. Parantez içinde bahsettiğimiz kadar aldığınızda bahsettiğimiz fiyatlar geçerli oluyor. Aksi durumda ürün fiyatları daha fazla … Ürünlere dönelim ve 4 Mayıs kataloglarına geri dönelim. Baştacı Dana Kavurma 150g 18,95 TL (2 adet fiyatı) sizlerle olacak. Çotonak Ballı Fındık Ezmesi 200g 27,95 TL (2 adet fiyatı) ayrıca bu sayfada Sam Dondurulmuş Künefe 135g 6,45 TL (3 adet fiyatı) de sizlerle… Ayrıca A101’de Eti Pastamia Dilim Sütlü Ballı ve Cevizli Pasta 30g 3,20 TL (2 adet fiyatı) olarak gelecek. Ek ürünlerde ise Familia Peçete 100'lü 13,70 TL (3 adet fiyatı) ve Silk&Blue Bay Boxer 9,55 TL (2 adet fiyatı) şeklinde sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...