A101 9 Mayıs aktüel ürünleri Anneler Günü özel sayfası ile sizlerle olacak. Bu haftanın ürünlerinde ÖZEL fırsatlar ve kaliteli kampanyalar yer alacak. Her hafta olduğu gibi bu haftada da önemli fırsatlar sunan A101; Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi ile başlayan sayfada harika ürünler var… Annelerimiz için alınabilecek güzel ürünlerin neler olduğuna yakından bakalım. İlk fırsatı aktardıktan sonra devam edersek; Samsung MS23K3515AW Mikrodalga Fırın 379 TL fiyatı ile adeta imdata koşuyor. Bu muhteşem ürün için belirtilen fiyat da muhteşem… Ayrıca A101 kataloglarında Fantom Carbon DC 1000 Dik Süpürge 119 TL olarak sizlerle olacak. Devam edecek olursak; Sunny Sierra Çelik Çaycı 109 TL ve Arzum AR-2032 Tostino Izgara ve Tost Makinesi 199 TL fiyatı ile alınabilecek ürünler arasına adını yazdıracak. Market raflarında Arzum AR-5040 Epilasyon Aleti 69,95 TL’den ,Arzum Starry El Blender Seti 129 TL’den sizlerle olacak. Son fırsatlarda ise Arzum AR-695 Peta Seramik Tabanlı Ütü 99,95 TL olarak ve Sinbo SCM-2928 Türk Kahvesi Makinesi 29,95 TL olarak markete bulunacak. A101 aktüel ürünleri aktuel-urunler.com ile incelenir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...