A101 9 MAYIS aktüel ürünlerinde muhteşem fırsatlar yer almaya devam ediyor. SEG SRF 2831 A+ Buzdolabı ürünü bu hafta sizlerle A101’DE BULUŞACK… 2 yıl garantili ürün VESTEL güvencesi ile gelecek. 7 iş günü içinde teslim edilmesi gereği belirtilen üründe 1279,00 TL fiyat var. 540x570x1600 cm ebatın sunulduğu ürün çift kapılı… Dondurucu kısmı üstte olan ürün statik soğutma sistemine sahip… 240 Litre hacime sahip olan buzdolabı; 198l soğutucu hacimine ve 42lt dondurucu hacimine sahip… Enerji tüketimi A+ seviye olan ürün 0,630 kwa/24 saat olarak belirtilmiş ve dondurma kapasitesinde 2kg/24 saat yazılmış. TAKSİT avantajı da bulunan ürün ÜCRETSİZ teslimat ve kurulum avantajına da sahip… A101 9 Mayıs indirimleri SEG SRF 2831 A+ Buzdolabı fırsatına yakından baktık. Dahası ve daha fazlası için indirimleri inceleye aktule-urunler.com ile devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Mayıs 2019 tarihinde, A101 9 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...