A101 9 temmuz aktüel ürünler kataloğu ilk sayfasında sizlere detaylıca aktarımda bulunacağız. Bu sayfada pek çok ürünü ilgili Perşembe günü satın alabileceğinizi belirterek bu haftanın vitrin ürününü aktaralım. A101 Vestel Tablet ürünü 149,00 TL fiyatı, 7inç ekranı, 8gb hafızası, Dual Core işlemcisi, 1 GB RAMi, Android 4.4 Kit Kat işletim sistemi ile birlikte sizlerle olacak. Ayrıca Toshiba markalı 8GB ve 16 GB seçenekleri ile Hisgh Speed Micro SD kart da burada. Çoklu şarj aleti, Toshiba 8gb USB bellek ürünleri de sizlerle uygun fiyatı ile sunuluyor. A101 9 temmuz fırsatlarının devamında Nexus çift kişlik yatak örtüsü ürünü farklı renk ve desen seçenekleri ile ve yatak örtüsü, kapitone yastık kılıfı 2 adet içeriği ile burada. Buldan çekyat örtüsü, kapitone yastık, oyuncak market arabası, bay şort takımı, bay model çorap, bay ayakkabı ve bayan babet ürünleri ile 9 temmuz 1. Sayfası oldukça güzel indirimler ve fırsatları sizlerle buluşturuyor. Daha fazla detayı ve kataloğu sizlere diğer sayfalarda sunmaya devam ediyoruz. A101 aktüel ürünlerinin diğer bir güncel sayfasına geçelim, bu sayfanın görselini ise burada bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Temmuz 2015 tarihinde, A101 9 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...