A101 9 temmuz 2015 aktüel ürünleri kataloğu fırsatlarında yeni Perşembe indirimleri sizlerle. “A101 fırsatlarıyla her eve tatlı bayramlar” sloganlı bu sayfada yani 2. Sayfada yine a101 harikaları sizlerle buluşturmayı başarıyor. Birbirinden leziz ürünlerin yer aldığı bu sayfada bakın sizler için neler var neler… A101 aktüel bayram kataloğu da denebilecek kadar tatlı olan bu sayfada; Prolin çikolata, sütlü/bitter madlen çikolata çeşitleri, fındıklı çikolatalı Nestle Plaisir, karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata, antep fıstıklı / fındıklı / bademli lokum çeşitleri, bütün fındıklı çikolata / bademli Hindistan cevizli beyaz çikolata, çubuk çikolata çeşitleri, kurabiye çeşitleri, meyve sulu yumuşak şeker, sütlü/çilekli çikolata, sütlü Vince çikolata, fındıklı/Antep fıstıklı sütlü dolgulu çikolata, çakıl taşı draje, çikolatalı fındıklı draje, çikolatalı bademli draje, fındıklı çikolata, meyve sulu dolgulu yumuşak şeker, karamelli çikolata, Bolin Lord çikolata ve kahveli sert şeker sizlerle olacak. A101 bu birbirinden leziz bayram aktüelini sizlere a101 9 temmuz Perşembe günü sunacak. Siz de kaçırmayın şekeri, çikolatayı pahalıya almayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 1 Temmuz 2015 tarihinde, A101 9 Temmuz 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...