BİM aktüel 1 Şubat indirimleri geliyor... İndirimler ve fırsatlar sosyal medyayı yıkıyor. Fırsatlarında neler var, hangi detaylar sizlerle şimdi bakalım. İlk üründe Fakir Skyjet Buharlı Ütü 189 TL fiyatı ile sizlerle. Ürün için taksit imkanı da Bim'de... Ayrıca yer alan indirimli üründe Hitachi Kırıcı - Delici Matkap 499 TL olarak sizlerle olacak. Bim market inidirimlerinde Fakir Cafemood Kahve Cezvesi de 75 TL'den geliyor. Diğer bir fırsatta Dinarsu Çift Kişilik Yatak Örtüsü 129 TL olarak gelirken ayrıca ve diğer fırsatta Casilda Home Çift Kişilik Çarşaf Takımı 36,90 TL olarak yer alıyor. Bim 1 Şubat aktüel ürünlerinde Casilda Home Tek Kişilik Çarşaf Takımı 29,90 TL olarak gelirken fırsat indirimlerinde Hisar Optima Tencere Seti 6 Parça 169 TL olarak raflarda yer alıyor. 1 Mart kataloglarında LAV Dekorlu Çay Seti 12 Parça 29,90 TL'den, Fiyonklu Kaymaz Taban Kadın Babet 14,90 TL'den, Ortopedik Yastık 29,90 TL'den sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında Silikon Elyaf Yastık 12,90 TL, Taşlı Kadın Saati 39,90 TL, Dikiş Seti 2,95 TL, Oyuncak Kamyon 39,90 TL, Potalı Futbol Kalesi 35 TL ve Oyuncak Eğitici Kitaplar 11,90 TL de sizlerle buluşuyor. Bim aktüel yeni indirimlerine bakalım...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Şubat 2019 tarihinde, BİM 1 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...