BİM 1 MART 2019 aktüel ürün kataloglarını incelemeye ve detaylandırmaya devam ettiğimiz sayfada muhteşem bir fırsat kataloğundan bahsedeceğiz. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde Lavabolu Banyo Dolabı yer alıyor. Fiyatı ise 219 TL olarak yer alıyor. İndirimlerinde Fakir Piccadily Dik Durabilen Süpürge 149 TL olarak yer alıyor. Bim aktüel indirimlerinde Çocuk Bornoz 26,90 TL olarak yer alırken bir başka fırsatta Bay - Bayan Bornoz 39,90 TL 'den raflarda yerini alıyor. Banyo Havlusu 14,90 TL olarak ve El ve Yüz Havlusu 2'li 14,90 TL olarak yer alıyor. Bu hafta indirimlerinde Kaydırmaz Ayak Paspası 5,95 TL'den ve Ütü Masası 79,90 TL'den sizlerle oluyor. Bim aktüel ürün indirimlerinde Keçeli İpli Ütü Masası Kılıfı 6,95 TL olarak Deterjan Hazneli Mop 49,90 TL olarak sizlerle oluyor. Bim indirimli listelerinde Mr.Green Deterjan Hazneli Mop Yedeği 8,95 TL'den Kurutmalık 54,90 TL'den raflarda yerini alıyor. 1 Mart 2019 aktüel ürün kataloglarında Gezer Bay - Bayan Sabo Terlik 19,90 TL olarak Kirli Çamaşır Sepeti 27,50 TL olarak sizlerle oluyor. Ayrıca Çamaşır Selesi 14,50 TL'den ve son olarak ise Çok Amaçlı Sepet 4,50 TL'den sizlerle oluyor. Bim aktüel indirimlerini inceledik. Bu hafta indirimleri ve fırsatlarında daha fazla detay sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Şubat 2019 tarihinde, BİM 1 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...