BİM 1 Şubat aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta önemli fırsatlar yer alıyor. Bu haftanın en önemli sayfalarından biri olarak seçilen Bim aktüel Y5 2018 sayfasında güzel bir ürün var. 2 yıl garantisi ile birlikte gelen ve ortalığı kasıp kavuran Huawei Y5 2018 akıllı cep telefonu ürünü sizlerle. Huawei Türkiye 2 yıl garantisi ile gelen ürün için özellikler şu şekilde: İlk özelliğinde 4 çekirdek Cortex A53 1.5 Ghz işlemci var.Yüz tanıma ve çift sim desteği olan ürün arkasında 8MP önünde 5MP kameraya sahip... Android 8.1 işletim sistemine sahip olan Huawei Y5 3020 mAh bataryası ile adeta şarjını hep koruyor. 5.45'2 ekranlı olan bu ürün dahili 16GB hafızaya sahip. 2GB ram ile hızlanan üründe son olarak. 4.5G desteğine sahip... Fiyatına gelince: 899,00 TL ürün için belirlenen 1 Mart fiyatı oluyor. Daha fazlası şimdiye kadar anlatılmasa da tüm detaylar bu şekilde... Akıllara gelebilecek tüm sorular ve sorunlarınız için de yorum atabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 21 Şubat 2019 tarihinde, BİM 1 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...