BİM 1 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|19 Ocak 2019|13 Yorum

Bim aktüel indirimlerinde yeni hafta yayında. BİM 1 ŞUBAT 2019 aktüel ürünler kataloğunda önemli detaylar var. Bu haftanın merak edilenleri, katalogları ve tüm detayları şimdi başlıyor.

Bim 1 Şubat 2019 aktüel ürünler kataloğunun detayları ortaya çıkıyor. Sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran fırsatlara ait Bim 1 Şubat aktüel ürünler kataloğunda önemli pek çok konu var. Aktüel Ürünler incelemesine giren kataloglarda yok yok… Bim 1 Şubat kataloğunda neler var? 1 Şubat Bim aktüel kataloğu ile gelecek olan kampanyalar hangileri? Bim Aktüel 1 Şubat indirimleriyle Bim market reyonlarında hangi fırsatlar bulunacak, Bu haftanın Cuma Aktüel ürünleri hangileri olacak ve Salı aktüel fırsatlarında neler bulunacak, çeyiz ürünlerinde hangi Bim aktüel ürünü çok tercih edilecek, en çok sevilen fırsat ürünü hangisi seçilecek gibi tüm konuların yanıtını vermeye çalıştık. Siz de bu haftanın tüm detaylarını burada bulabilirsiniz.

Bim 1 Şubat 2019 – Bim 5 Şubat 2019 | Bim Aktüel

Bim 1 Şubat 2019 aktüel ürünler kataloğunu incelemeye alıyoruz ve bu haftanın fırsatlarla dolu olduğuna tanık oluyoruz. Eskiden olduğu gibi bu haftada da pek çok çeyiz ürünü sunan BİM; tekstil ürünleri ve mutfak ürünlerinin yanı sıra çok konuşulacak bir başka ürünü de raflarına taşıyor. Oyun tutkunlarına özel olarak gelen bu fırsat ürününde Bim Sony PlayStation 4 sunuyor ve bu muazzam cihazı Red Dead Redemption 2 ile taçlandırıyor. Piyasada yaklaşık 500 TL’ye satılan bu oyun BİM’de PS4 ile birlikte geliyor be ikisinin fiyatı da piyasaya oranla çok uygun… PS4 500GB ürününü detaylıca incelediğimizden bu kısmı hızlı geçiyoruz. BİM AKTÜEL ile gelen fırsatların diğerleri ile bu haftayı görmeye devam edelim. BU hafta ayarlanabilir baş bandı ve esnek mikrofona sahip, kulak üstü ses kontrol özellikli Trust Carus Oyuncu Kulaklık da PS4 Bim indiriminin yer aldığı sayfada dikkat çekiyor.Sayfalarında özel çeyiz ürünleri ve çeşitli ev dekorasyon ürünleri de sunan BİM; TV ünitesi kitaplık raflı ürünü, buharlı ütüsü, halı örtüsü gibi ürünlerde iyi fiyat vaad ediyor. Ayrıca çeşitli bedenlere sahip pijama takımları, penye yelekler de 1 Şubat günü Bim’de… Çocukların da eğlenceli bir yaşam geçirmesini teşvik eden BİM bu hafta 1 Şubat günü mini blok oyuncak, ütü masası gibi fırsatlar da sunuyor. Eğlenceli halkalar ve oyuncak puset ile oyuncak kutusu da Bim marketlerde yerini alıyor. Çocuklarınızın rahatlıkla söküp parçalayıp birleştirebileceği sök-tak tır ve kepçe oyun seti de bu hafta geliyor. Ek olarak patik terlik ve ayakkabı rampası da Bim aktüel kataloglarının arasına giren diğer önemli fırsatlar oluyor.BİM Aktüel 1 Şubat 2019 aktüel ürün kataloğunun önemli fırsatlarını incelemeye devam ediyoruz. Bu haftanın en önemli ürünlerinde pek çok mutfak ürünü fırsatı da sizlerle oluyor. Kiwi Mutfak Robotu ve Sporcu Blender ürünü ile dikkatleri üzerine çeken market; katalog detaylarında tüm özelliklerini aktarmış. Fakir Cafemood kahve cezvesi ürünü de getirecek olan market üründen kısaca kataloğunda bahsetmiş. Chef’s markalı ürünlerde granit efektli derin tencere ile granit efektli tava seti sunmuş. Ayrıca yine granit efektli wok tava ürününü de iyi fiyattan alıcısına sunmuş. Tek fiyatlı çelik ürünler incelemesinde de Chef’s markalı 4 ürün yer almış. Bu ürünlere ait tüm detayları görsel incelemelere sakladık. Bim’de bu hafta geçerli olacak olan çeyiz ürünü indirimlerinde mutfak havlusu, eklemklik, bardaklar, kaydırmaz tepsi, saklama kabı, mutfak önlüğü, yağ sıçratmaz ve dekoratif cam kase gibi pek çok fırsata ürünü de sizlerle buluşturulmuş. Peki BİM 1 Şubat günü gelecek bu fırsatlara ek hiç SALI aktüel ürünü yok mu, tabiki var. Bim 5 Şubat 2019 aktüel ürünler kataloğu da raflarda olacak. Üstelik çok özel fırsatlar ve harika ürünlerle… Sosyal medyada yer alan görsellerin referansında sizlere anlattığımız BİM Aktüel 1 Şubat ve 5 Şubat kataloglarının tamamını görsel incelemelere de aktardık. Şimdi efsaneleşen BİM görsel incelemelerine geçiyoruz.

BİM 1 Şubat 2019 Aktüel Ürünler

Bim’e gelecek olan aktüel ürünler sosyal medyayı sallıyor. Bunların başında ise Sony Playstation 4 ürününün yer aldığı sayfa geliyor.Bu fırsatın tüm incelemesini sizlerle çok yakında paylaşacağız. Şimdilik 1 Şubat 2019 Cuma günü BİM’e PS4 geldiğinin haberini verelim.BİM PS4 500GB + RED DEAD REDEMPTION 2

.Kataloglara tıklayarak daha büyük olarak görüntüleme yapabilirsiniz.

BİM PS4 2019

BİM Çeyiz Fırsatları ve Aktüel Ürünleri

.Kataloglara tıklayarak daha büyük olarak görüntüleme yapabilirsiniz.

BİM 1 ŞUBAT AKTÜEL ÜRÜNLER KATLAOĞUblank

BİM 5 Şubat 2019 Aktüel Ürünler

.Kataloglara tıklayarak daha büyük olarak görüntüleme yapabilirsiniz.

BİM 5 ŞUBAT 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 19 Ocak 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 13 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM 1 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 13 Yorum