BİM 10 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|1 Mart 2023|26 Yorum

BİM 10 Mart 2023 fırsatlarının sunulduğu kataloglar nihayet resmen açıklandı. Bim Aktüel kataloglarında yeni hafta cuma indirimleri onlarca fırsat ürününe ev sahipliği yapacak olup önemli indirimler barındıracak. Merakla beklenen 10 Mart Bim katalogları hakkında kısa bir inceleme ve detaylı kataloglarla haberimize başlıyoruz:

Bim Aktüel indirimli ürünlerinde beklenen fırsatlar ortaya çıktı. Bim 10 Mart 2023 kataloglarının kesinleşip camlarda yerini almasının ardından özel indirimler alışveriş listelerinde yerini almaya başlıyor. Birbirinden özel ürünlere ev sahipliği yapan 10 Mart 2023 Bim indirimlerini incelediğimiz Aktüel Ürünler haberinde en net bilgiler sizleri bekliyor. İşte merak ettiğiniz her sorunun yanıtı…

Bim 10 Mart 2023 fırsatlarında beklenen indirimler yayınlandı. Bim Aktüel indirimli ürünlerinde çokça yeni fırsat ve önemli ürün bulunuyor. Kampanyaların ilki dijitsu 58 inç UHD Android ile TV ürünü 2 yıl garantili olarak ve son teknolojik özellikleriyle sadece 6.899 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Bu üründen sonra çoğunlukla tekstil ürünleri ve bazı züccaciye ürünlerine odaklanan Bim Aktüel sayfası sakura desen çift kişilik nevresim seti ürününü 299 tl’ye gibi inanılmaz bir fiyatla sizlerle buluşturuyor. Black Out fon perde 69 liradan ve tül perde ise 59 liradan satışa çıkıyor. Tek kişilik lastikli çarşaf 85 liradan çift kişilik lastikli çarşaf ise 109 liradan satılıyor. İkili yastık kılıfında fiyat 59 TL olarak dikkat çekiyor. Indirimli ürünler oval tabak, desenli cam kupa, yuvarlak çerezlik desenli kahve bardağı ve mikrofiber bulaşık altlığı gibi çeşitli züccaciye ürünleriyle devam ederken bu ürünlerde sunulan fiyatlar yine piyasaya göre çok daha uygun olduğu gözden kaçmıyor. Sayfanın devamında xeror a 4 dijital fotokopi kağıdı bir paket ürünü 89 TL fiyata sahip olarak kaçırılmaması gerekiyor. Bir başka fırsat ürününde MGS karma araçlar oyuncağı 49,50 tl adet fiyatıyla, pilsan taşıyıcı kamyon 69 tl fiyatıyla satılıyor. Balonlu bebek 69 liradan, oyuncak pasta seti ise 32,50 liradan raflarda yerini alıyor. Karanlıkta parlayan yıldızlar ürünü 29,50 tl fiyata sahip olarak satışa çıkıyor. Manyetik tablet tangram ve yazı tahtası ürününde 59 TL fiyat sunulurken rubik abaküs ürününde 75 TL fiyat gözden kaçmıyor. Haftanın öne çıkan sayfalarından “altın rimli detaylar”, önemli ürünlere ev sahipliği yapıyor. Altın Rimli Detaylar Calorina çay tabağı altılı olarak 79 liradan, üçlü cam kase 45 liradan, ayaklı kek kalıbı 99 liradan, pasta servis seti 179 liradan ve 2 katlı kurabiyelik 109 liradan bu hafta hem şık hem uygun fiyatlı olarak sizleri bekliyor. Haftanın öne çıkan bir diğer üründe poşet klipsi 10 liradan, Balkan panosu 27,50 liradan, deterjan tablet kutusu 55 liradan, bulaşıklık 24,50 liradan ve renkli çerezlik 15 liradan sizleri bekliyor. Züccaciye ürünleri arasında öne çıkan çekmece içi kaşıklık, desenli saklama kabı çeşitleri, yumurta saklama kabı ürünü, telefon tutucu, dekorlu meşrubat bardağı, çöp kovası ve poşet sepeti gibi küçük ama işe yarayan ürünler indirime giriyor. Bim 10 Mart 2023 kataloglarının ilk 2 sayfası bu ürünlerden meydana geliyor.

ŞOK Hafta Sonu Fırsatları > ŞOK 11 Mart

Bim Aktüel fırsatlarında SGS rüzgarı bir kampanya tufanına dönüşüyor. Bim 10 Mart 2023 kataloglarında SGS markalı tamirat ve tadilat ürünleri indirimli fiyatlar ve geniş ürün yelpazesiyle müşterisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Demir testere kolu ile başlayan fırsatlar cırtlı kelepçe seti, çelik tel fırça, plastik çekpas gibi ürünlerle devam ediyor. Mıknatıslı alüminyum mini su terazisi, kontrol kalemi ve elektrik bandı seti, ahşap saplı çekiç, tornavida seti, lavabo açma su ustası, profesyonel maket bıçağı, tamir bandı, çift taraflı bant, pencere emniyet kilidi gibi ürünler haftanın öne çıkanların oluşturuyor. Bim Aktüel İndirimlerinde çok amaçlı elastik kova, koli bandı, makas seti, sarı çizme gibi ürünler sizleri bekliyor. Aktüel ürünler kataloğunda SGS markalı indirim rüzgarları bir başka sayfada sürüyor. Tek akülü darbeli matkap seti yalnızca 799 TL fiyata sahip olarak bu hafta sizleri bekliyor. Tek akülü vidalama zeytinde 499 tl fiyat bulunurken 549 TL fiyatla zımpara makinesi raflarda yerini alıyor. 8 parça polisaj ve zımpara seti 99,50 tl fiyata sahip olarak satılırken beton matkap uç seti beşli olarak 59,50 TL’den müşterisini bekliyor. Bim Aktüel kataloglarında 4 + 1 merdiven 319 liradan ve profesyonel 3 + 3 double step metal merdiven 289 liradan raflarda bulunuyor. Öne çıkan fırsatlarıyla 10 Mart 2023 Bim ürünleri polis an markalı tavan boyası ve iç cephe beyaz plastik boya ile fırsatlarını sunmayı sürdürüyor. Bunların yanında mucize temizleme pastası, pas sökücü sprey, sprey boya, şifreli asma kilit, panç seti 11 parça, zımba tabancası ve derz tamir dolgusu gibi tamirat ve tadilat ürünü raflarda yerini alıyor. 10 Mart Bim aktüel fırsatlarında adaptörlü klozet kapağı çocuklar için 119 TL fiyata sahip olarak, şarjlı damacana pompası 54,50 tl fiyata sahip olarak ve musluk su tasarruf aparatı 17,50 tl fiyatla bu hafta müşterisiyle buluşmayı bekliyor. Bu ve bunun gibi pek çok indirimli ürünü bulabileceğiniz 10 Mart 2023 Bim Aktüel kataloglarını ve bu kataloglarda bulunan ürünleri resmi bim internet sitesinden ziyaret etmelisiniz. Daha fazla ürün ve fırsat için resmi internet sitesini ziyaret ediniz. İndirimli günler dileriz.

BİM 10 Mart 2023 Katalogları

Bim 10 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Bim Aktüel 10 Mart 2023 Züccaciye Ürünleri

Sonraki Sayfa

1 2 3

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 1 Mart 2023 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 26 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 6 Mart 2023 | 00:53 .

Aramalar:

“BİM 10 Mart 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 26 Yorum