BİM 10 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|31 Mart 2020|12 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM 10 Nisan 2020 aktüel kataloglarında merak edilenler gün yüzüne çıkıyor. Bim aktüel kataloğunda muhteşem fırsatlar sizlerle buluşmaya hazır. Erken kataloglar, net görseller ve tekli ürün incelemeleri ile Aktüel Ürünler bu hafta katalogları başlıyor:

Yeni fırsatların ortaya çıkması ile haftanın indirimleri netleşti. Bim 3 Nisan 2020 aktüel ürün kataloglarının sunulmasının ardından incelemeler sitemizde sizlerle buluştu. Haftanın merak edilen Bim katalogları, gelmesini istediğiniz ve sizleri memnun eden ürünlerinin tamamına yer veriyoruz. İşte akıllardaki merak edilen o sorular, yanıtları ve tüm fırsatlar…

Katalogları Gör

BİM 10 Nisan 2020 | BİM Aktüel

Bu haftanın merakla beklenen katalogları gün yüzüne çıktı. Katalog üç sayfadan oluşuyor. Hemen hemen her ihtiyaca uygun ürün Bim 10 Nisan 2020 tarihi itibarıyla geliyor. Bu ürünlerden isim isim bahsetmek gerekirse;  İlk ürün Kumtel’den geliyor. Cam set üstü ocak ürünü ile gelen kampanyalar Fakir blender set ile devam ediyor. LAV markalı olarak gelen kavanoz, defne kase ve dondurmalık ürünleri de Bim aktüel raflarında sizlerle oluyor. 8 bölmeli çift kapaklı dolap ürünü, davul fırın ürünü de bu haftanın 10 Nisan kataloglarında yer alıyor. Bir diğer avantajlı üründe çay makinesi KTM 2907 yer almakta olup tek fiyatlı çelik ürünler de 29,90 TL fiyata sahip olarak satılıyor. Akel’den katmer ve gözleme sacı da sunan Bim “İlk Bisikletim” ürünün Pilsan’dan sunuyor. Oyuncaklar ile devam eden sayfada lisanslı uçurtmalar, lisanslı küp puzzle, balon, yazı tahtası gibi pek çok ürün yer alıyor. Çocuklarınızın daha güzel vakit geçirmesi adına pek çok ürün Bim aktüel 10 Nisan 2020 kataloglarında sizlerle buluşuyor.

Diğer bir sayfada Arnica markalı bir elektrikli süpürge sunuluyor. Ayrıca Tefal’den buharlı ütü ve Fakir’den saç kurutma makinesi Bim aktüel 10 Nisan 2020 kataloglarında uygun fiyata alıcı bekliyor. Titreşimli yüz temizleme cihazı da sunacak olan Bim aktüel saç düzleştirici, el dikiş makinesi gibi pek çok ürünü 10 Nisan 2020 kataloğunda sunuyor. Tüm bu ürünlerin yanı sıra tek fiyatlı plastik ürünler de 2,95 TL’den ayrıca satışa sunuluyor. Halı çırpıcı, kalorifer petek temizleme fırçası, saplı faraşlı fırça, temizlik seti ve tek fiyat fırça da bu haftanın Bim aktüel katalogları arasında sizlerle. Sizlerin satın alması muhtemel ürünlerin yer aldığı ve sunulduğu Bim 10 Nisan kataloglarının ikinci sayfası bu şekilde idi. Şimdi diğer bir sayfa ile Bim 10 Nisan kataloglarına ayrıntılı bakmaya devam edelim.

Bim’in bu hafta katalogları ile indirimleri ele almayı sürdürüyoruz. Bu seferki görselde daha çok ev tekstili ürünleri var. Çok fonksiyonlu orta sehpa ürünü ile başlayan sayfa kol saati ile devam ediyor. Ancak hemen ardından çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü, tek kişilik  ve çift kişilik seçenekleri ile baskılı poplin çarşaf da Bim’de yer alıyor. Silikon elyaf yastık ve 2’li yastık kılıfı da sunan Bim’de banyo paspas seti 2’li olarak yer alıyor. 10 Nisan 2020 aktüel kataloglarının devamında günlük ayakkabılar, spor ayakkabı ve terlikler de sizlerle buluşuyor. Bu haftanın kataloglarını da inceledik. Şimdi görseller ve videolu detaylar ile sizleri baş başa bırakalım.


BİM 10 Nisan 2020 Aktüel | CUMA

Bim 10 Nisan 2020 aktüel ürünler kataloğu orijinal görselini içerir

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 31 Mart 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 12 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 1 Nisan 2020 | 22:32 .

Aramalar: , , , , ,

“BİM 10 Nisan 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 12 Yorum