BİM (10 Ocak 2020) Yeni Aktüel Kataloğu

| BİM AKTÜEL|7 Ocak 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yılda yeni katalog incelemesi var. BİM 10 Ocak 2020 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Büyük bir indirim rüzgarı ile gelen Bim aktüel 10 Ocak 2020 kataloglarında özel kampanyalar var. Yılın ilk büyük Bim kampanyası ile sizlere detaylı görselleri aktaralım:

Bim 10 Ocak 2020 ile gelecek ürünler en net biçimde yine bizde… Okunamayan, ne ile çekildiği belli olmayan kötü görseller yerine sizlerin net görseller ile haberdar olmanız gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden istihbarat birimlerimiz ile 10 Ocak Bim aktüel kataloglarını bulduk sizler için taradık ve paylaştık.  En ince detayına kadar 10 Ocak aktüel bim kataloglarını aktarmanın tam vakti. Peki ne var bu ürünlerde, hangi kampanyalar müşterilerin ilgisini daha çok çekecek, yılların tecrübesi ile Bim aktüel incelemesine geçelim:

BİM 10 OCAK 2020 AKTÜEL ORİJİNAL KATALOGLARINI DA GÖRÜN

Bildiğiniz gibi Aktüel Ürünler olarak 2020 yılı itibarı ile 8. yayın hayatımızı kutluyoruz. 8 yıldır kesintisiz olarak sizlere sunduğumuz aktüel kataloglarda hep en iyisi için uğraştık. Bim aktüel 10 Ocak 2020 aktüel kataloglarında da bu çizgimizi bozmadık. İnternette bulup bulunabilecek en net katalogları aktarıyoruz. Herkesten önce, tüm o haberciliğin ne olduğunu unutan kötü niyetli sitelere inat ve pek tabi siz değerli misafirlerimiz için buradayız. Aktüel Ürünler olarak, yayın hayatımız boyunca marketlerin basılı katalog maliyetlerini düşürmeye, onları daha az sayıda katalog basmaya teşvik ederek kısacası onlara katkı sağlayarak da sosyal bir sorumluluk üstlendik. Bu yüzden TEMA gönüllüsü olmasak bile ağaçların korunması adına çalışmış olduk. Kendimizi bu konuda reklam etmesek de siz değerli misafirlerimizin de teşekkürleri ile bunu dile getirmek istedik.

BİM 10 Ocak 2020 aktüel ürünler kataloğunu bundan bir kaç gün önce sizlerle paylaşmıştık. Ancak incelememizi ne yazık ki net görseller ile yapamamıştık. Bu sebepten dolayı 2020 konseptinde sizlere tüm kataloglarda tekli ürün görselleri hazırladık. Bim’e gelecek 10 Ocak indirimlerini artık daha net görebileceksiniz. İlk sayfada bulunan ürünler ile incelemelerimize başlıyoruz.

MEIZU Note 8 64 GB Cep Telefonu

blank

Çift Kişilik Kadife Yatak Örtüsü

blank

Comfort Family Çocuk Eşofman Takımları

blank

Kadın Welsoft Pijama Takımı

blank

Kadın Termal Tayt

blank

Erkek Polarlı Bere

blank

Kadın Bere

blank

Trend Deri Bot

blank

Gezer Çocuk Kar Botu

blank

Silikon Elyaf Yastık 50×70 cm

blank

Çift Kişilik Mikrofiber Yorgan

blank

Yastık Alezi 2’li

blank

Çift Kişilik Kapitone Yastık Alezi

blank

Banyo Paspas Seti 2’li

blank

Erkek Kışlık Oduncu Gömleği

blank

Playdoh Mini Hamur Setleri

blank

Saçlı Oyuncak Bebek 23 cm

blank

Erkek Kasket

blank

Kadın Ev Botu

blank

Çocuk Welsoft Terlik

blank

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ocak 2020 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , , ,

Yorumlara kapalı.