BİM 14 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|7 Ocak 2020|0 Yorum

Bim Aktüel Salı kataloglarında İstenilen oluyor. BİM 14 Ocak 2020 aktüel ürün kataloglarının tüm detayları ortaya çıktı. Bim Salı indirimleri bu hafta müşterisine ne gibi fırsatlar sundu, hangi ürünlerin fiyatları indi ve hangileri sabit kaldı, tüm soruları yanıtladık. Bim Aktüel 14 Ocak 2020 salı kataloğu yeni haftada hangi detaylar ile gelecek, görelim:


Bim çok ama çok uzun zamandır cuma kataloglarının yanında bir de salı kataloğu yayınlıyor. Bu katalogları çok fazla takip etmeyenler Bim’de indirime giren özellikle temel gıda ve temizlik ürünlerinden bi’haber oluyor. Sitemiz ise Bim salı fırsatları çıktı çıkalı sizlerle bu katalogları paylaşıyor ve inceliyor. Ancak aldığımız karar neticesinde ayrı bir katalog gibi bu katalogları da ele almaya karar verdik. BİM fırsatlarını bu şekilde aktarmayı daha doğru bulduk.Bim aktüel denildiğinde akıllara kuşkusuz ki Cuma katalogları gelir. Ancak Bim aktüel haftada iki kez müşteriye sunulan bir güncel ürün kataloğudur. Bu yüzden Bim aktüel kataloğu Salı oldukça önemli ve gereklidir. Özellikle temel gıda, dönemin temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri gibi gruplar bu alanda indirime çıkmaktadır. Bu bilgiler ışığında Bim 14 Ocak 2020 katalogları neler sunmuş kısaca bakalım. Kişisel temizlik grubu, kısa bir temel gıda ürünü grubu, temizlik ürünleri ve temizlik kimyasalları grubu bu haftanın belirleyici Bim aktüel 14 Ocak kataloğunu oluşturuyor. Şimdi ise daha fazlasına bakalım.

Aktüel Ürünler BİM listeleri belli oldu. Pek çok temizlik ürünü bu hafta indirimde olacak. Bim Aktüel 14 Ocak 2020 aktüel-e ait fiyatlar için devam edelim:

Bim 14 Ocak 2020 aktüel kataloglarına yakından bakalım. “Haftanın Önerileri” olarak gelen bu kataloglarda daha önce de kısaca bahsettiğimiz üzere temizlik yoğun ürünler gelecek. Salı günü başlayacak olan bu indirimlerin kapsamı ise katalogda yer alan ürün ve fiyatlar ile sınırlı olacak. İki sayfa olarak gelen bu hafta kataloglarının ilkinde tamamen temizlik ürünleri var. BİM 14 OCAK 2020 kataloglarının ART toz deterjan ile başlaması ve bu ürünün 34,90 TL’den satılması dikkat çekici. Bir diğer fırsatta Bim aktüel 14 Ocak Fairy 90lı bulaşık makinesi tableti ve sıvı bulaşık deterjanı ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Bunlara ek olarak Selpak tuvalet kağıdı, Bulut konsantre yumuşatıcı, Miss sıvı bulaşık deterjanı da Bim raflarında ve kolilerinde sizlerle oluyor. Cif mutfak ve banyo spreyi, Finish toz bulaşık deterjanı da temizlik kimyasalları arasına giriyor. Bunlara ek olarak 14 Ocak 2020 Bim indirimleri Domestos çamaşır suyu da satıyor. Mr. Green mikrofiber bez seti, Qiuckdish sağlı temizlik süngeri, temizlik bezi ürünleri de yer alıyor. Son olarak ise günlük peşete Bim aktüel 14 Ocak 2020 Salı kataloglarında bulunuyor.BİM 14 OCAK 2020 | BİM SALI

BİM 14 OCAK 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU - BİM SALI - SAYFA 1

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ocak 2020 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 1 Şubat 2020 | 17:26 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.