BİM 14 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|7 Ocak 2020|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM 14 OCAK 2020 salı akıllara kazınan fiyatları sunmayı sürdürüyor. Bim aktüel Salı Kataloğu bu haftayı özel günler arasına alacağa benziyor. BİM Aktüel Salı hakkında ikinci sayfa ile devam ediyoruz:

BİM bu hafta adından altın harfler ile bahsettirmek için elinden geleni yapıyor. Çok özel fırsatlar olmasa da aslında çok önemli ürünleri sunuyor. Temizlik ürünlerini bir önceki sayfada aktaran Aktüel Ürünler bu sayfada ise Bim’in diğer önemli sayfası olan kişisel temizlik ürünleri sayfasını aktarıyor. İşte Bim 14 Ocak 2020 hakkında merak edilen o ikinci sayfa:

BİM AKTÜEL YENİ KATALOGLARI NELER?


Bim aktüel 14 Ocak 2020 kataloglarında yine bir haftanın önerileri sayfası var. Kişisel temizlik ürünleri sunmayı planlayan Bim’de yeni hedef Salı günleri olmuş. Peki bu sayfada ne gibi ürünler ile müşteri memnuniyeti önemsenmiş, onu inceliyoruz. Orkid hijyenik ped 3 farklı çeşit ve fiyatı ile Bim 14 ocak katalogları arasında yer alan bir ürün olmuş. Saç maskesi kili Dermakil’den gelirken Lionesse makyaj seti de 19,95 TL fiyata sahip olarak Bim 14 ocak 2020 kataloglarında bulunuyor. Sıvı sabun 300ml ürününde 7,95 TL fiyat var, ancak Singer Bob karakteri ile şık bir tasarım bu üründe olmuş. 14 Ocak Bim aktüel kataloglarının oda ve kumaş kokusu da var. Şampuan kili, köpük sabun, kokulu sıvı sabunlar da Bim aktüel kataloglarında yer almaktadır. Tüm bunların sonunda ise temel gıda ürünlerinde de indirim var. Sofraların vazgeçilmezleri olan Baldo Pirinç ve Siyah çay BİM aktüel Salı 14 Ocak 2020 kataloğu ile indirime giriyor. Efsane Baldo pirinç, Doğuş siyah poşet çay, Mehmet Efendi Türk Kahvesi, Dost organik süt ürünleri ve Bizim paket margarin ürünü bu hafta ayrıca Bim Aktüel kataloglarında yer alıyor. Dahasını görmek için önce Aktüel Ürünler’den 14 Ocak 2020 Bim kataloglarına, sonra ise Bim’e.BİM 14 OCAK 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU - SALI - SAYFA 2

Önceki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 7 Ocak 2020 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 1 Şubat 2020 | 17:26 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.