Bim aktüel harika ürünlerini sizlere kataloglar aracılığıyla iletmeye devam ediyor. Bim 8 Ekim 2019 tarihinde süper indirimler sizlerle olacak. Tek fiyatlı ürünler arasında hangi reyon dahil edilmiş hep birlikte bakmaya ne dersiniz? Doğru gördünüz bu katalogda göreceğiniz her bir ürün 3,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Tek fiyat ürünleri arasına neler dahil edilmiş https://aktuel-urunler.com sayfasında inceliyoruz. Bütün Antep Fıstıklı Çikolata, Çikolata Kaplamalı Orman Meyveli Rüşeymli Bisküvi ve Mevlana Şekeri Torku 450 g olarak listeye dahil ediliyor. Bim aktüel bu hafta sürpriz katalog ile kendini gösterdi. 8 Ekim 2019 tarihinde indirime girecek olan bu ürünler sizleri Bim marketlerine çağırıyor. Ayrıca bu hafta 11 Ekim tarihli Cuma kataloğuna da sayfamızda yer verdik. Aktüel Ürünler olarak her hafta olduğu gibi bu hafta ve hafta sonu kataloglarıyla bir tık yakınınızdayız. Atıştırmalık sevenler için de dev indirimli ürünler sizlerle... Çikolatalı Bisküvi, Fındık Kremalı Gofret ve Sütlü Çikolatalı Gofret 5'li 35 g olarak 3,95 TL'den satışta... Mutlu haftalar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Eylül 2019 tarihinde, BİM 11 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...