Bim 8 Ekim kataloğunda harika indirimler yerini kataloglara bırakıyor. Bim aktüel ile gelen sürprizlere hazır mısınız? Her hafta Bim marketlerinde indirimlere denk geliyorsunuz. Bu haftanın fırsat detaylarına baktığımızda ise Ayçicek Yağı 34,95 TL olarak indirimde... Kırlangıç markalı bu ürünün takipçileri için harika bir fırsat... Yurdum Domates Salçası 32,95 TL ve Efsane Yerli Pilavlık Pirinç 5 kg 26,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca bu hafta 8 Ekim tarihinde başlayan kampanyalar arasında Kornişon Salatalık Turşusu 5,95 TL ve Jalepeno Turşu 4,45 TL olarak indirime giriyor. Ekmek Üstü Margarin ise kahvaltıların vazgeçilmezi... Fiyatı ise çok uygun... 6,95 TL olarak indirime giriyor. Paket Margarin almak isteyenler 8 Ekim 2019 tarihinde Bim markete mutlaka uğramalı... Sadece 8,50 TL olarak indirime giriyor. Bim her hafta olduğu gibi bu hafta gıda ürünlerine bol bol yer vermiş. Dondurulmuş Rulo Pasta 16,90 TL ve Kuskus/ Yıldız Şehriye 1,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Süzme Çiçek balı 39,90 TL olarak harika indirimde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 26 Eylül 2019 tarihinde, BİM 11 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...