Bim 11 Ekim 2019 sürpriz indirimli kataloğunu incelemeye başlıyoruz. Bu sayfada yer alan bütün kataloglar sizlerin incelemesine sunuluyor. Bim aktüel ile gelen yeni hafta ürünü Türk Kahvesi Makinesi oluyor. Bu ürün 199,00 TL olarak satışa çıkarılıyor. Keyif kahvesi yapmanın en tatlı hali olan bu ürünü sakın kaçırmayın. Tek seferde dört fincan pişirme özelliği, tek tuşla türk kahvesi pişirme özelliği ve taşmayı engelleyen ve köpük algılayan akıllı sensör özelliği olan bu ürün fiyatı ile sizleri cezbediyor. Bim aktüel farkıyla çok uygun bir fiyata satılan ayrıca kahve ölçü kaşığı da olan bu ürün 11 Ekim 2019 tarihinde bim marketlerinde olacak. Şık tasarımı ve eve dağılan kahve kokusu sizleri cezbetmeyi başarıyor. Bu harika ürün piyasaya oranla çok uygun bir fiyata satışta... Ayrıca bu ürün 2 yıl garantili olarak bim müşterilerine sunuluyor. Çok avantajlı ve şık tasarımlı olan bu ürün kalabalık ailelerin kahve keyfini artırmaya Bim aktüel'e geliyor. Bu ürünü kaçırmamak için sizleri erkenden haberdar ediyoruz. İyi günler...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Eylül 2019 tarihinde, BİM 11 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...