Bim aktüel her hafta sizin için marketlerine yeni ürünler getiriyor. Bim 11 Ekim tarihinden itibaren indirime girecek olan ürünlerin görselleri https://aktuel-urunler.com adresinde sizleri bekliyor. Heifer Dik Durabilen Süpürge 139 TL, Kumtel Çift Taraflı Elektrikli Isıtıcı 99 TL, Yuvarlak Çamaşır Selesi 10,90 TL ve Kadın - Erkek Ayakkabı Kutusu 5,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca bu hafta Bim takipçilerini bekleyen ürün Kurutmalık 49,90 TL, Ütü Masası 79 TL, Çift Kişilik Desenli Yorgan 54,90 TL, Çocuk Kapüşonlu Mont 49,90 TL ve Kadın - Erkek Yağmurluk 19,90 TL olarak satılıyor. Çocuk Yağmurluk 14,90 TL, Eva / Sabo Terlik 12,90 TL, Erkek Peluş Çizme 29,90 TL, Kız - Erkek Çocuk Işıklı Çizme 29,90 TL ve Erkek Deri Casual Ayakkabı 49,90 TL olarak kampanyada... Bir başka ürün Kadın Rugan Bot 49,90 TL, Çocuk Unicorn Pullu Elbise 19,90 TL ve son olarak Kız Çocuk Lisanslı Tayt 19,90 TL olarak satışa Bim marketlerinde çıkarılıyor. Dev indirim katalogları devam ediyor. Detayları inceliyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Eylül 2019 tarihinde, BİM 11 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...