Bim aktüel sizlerin haftasını renklendirmeye geliyor. Bim 11 Ekim aktüel ürünleri sizleri mutlu edecek. Bu hafta Kumtel Ankastre Set 899 TL, Kiwi XL Güçlü Blender 149 TL, Altus Tost Makinesi 149 TL, Akel Katmer Gözleme Sacı 99 TL ve Paşabahçe Arya Çay Seti 12 Parça 24,90 TL olarak satışa çıkarılıyor. Bir başka ürün Paşabahçe Arya Su Bardağı 3'lü 9,95 TL, Paşabahçe Toscana Büyük Servis Tabağı Tekli 6,50 TL, Paşabahçe Pipetli Su Şişesi 1,95 TL, Paşabahçe Kulplu Uzun Cam Bardak 2'li 9,95 TL ve Cam Çerezlik 3'lü 9,95 TL olarak indirimde sizleri bekliyor. Çok Amaçlı Mutfak Makası 9,95 TL, Chef's Çiğ Köfte Tepsisi 17,50 TL, Chef's Granit Efektli Sütlük 14,50 TL ve Sarmaşık Desenli Oval Tepsi 12,50 TL fiyatı ile Bim takipçilerini sevindirici haberler sunuyor. Kataloglarda bile oldukça renkli bir görüntü varken 11 Ekim tarihinde Bim marketlerinde nasıl bir indirim coşkusu sizleri bekliyor. Görmek için 11 Ekim tarihinde Bim aktüel'e uğramayı ihmal etmeyin. Cam Kesme Tablası 12,90 TL ise bu kataloğu son indirimli ürünü...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Eylül 2019 tarihinde, BİM 11 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...